Українці виступили проти другого терміну Зеленського

Новини 25 Січня, 2022 923

Фото: ФБ/Володимир Зеленський

за дострокові вибори до Ради

Понад половина українців підтримує проведення дострокових парламентських виборів, 47% хочуть дострокові президентські вибори, однак 62% респондентів не хочуть другого терміну Володимира Зеленського. 

Про це свідчать результати соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології, повідомляє Четверта студія.

Проведення дострокових парламентських виборів підтримують 53,6% респондентів, не підтримують – 38,9%.

Водночас вважають, що потрібно провести дострокові президентські вибори – 47,2%. Стільки ж респондентів (46,5%) не підтримують проведення дострокових президентських виборів. При цьому більшість респондентів (62,5%) не підтримують, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін в 2024 році. Підтримують – 30,3%.

Українці виступили проти другого терміну Зеленського

Українці виступили проти другого терміну Зеленського

Всеукраїнське опитування громадської думки проведене 20-21 січня 2022 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитано 1205 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% — для показників, близьких до 12%, 1,4% — для показників, близьких до 5%.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією SOCIS.

Крім того, народна депутатка з фракції “Голос” Інна Совсун переконує, що підозра п’ятому президенту, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку є атакою на опозицію.

За даними опитування КМІС, Володимир Зеленський також лідирує в антирейтингу українських політиків.

Водночас партія “Європейська Солідарність” на першому місці в рейтингу політичних сил. Відповідні дані публікує центр SOCIS.

Коментарі

Позначки: ,