Український інститут дослідження щастя оприлюднить результати впливу карантину на українців

Новини 13 Квітня, 2021 46

Фото: Інформатор

Завтра, 14 квітня, о 14.00 год у прямому ефірі на Facebook відбудеться оприлюднення попередніх результатів всеукраїнського дослідження впливу карантину на щастя людей, проведеного Українським інститутом дослідження щастя на основі анкетування, здійсненого з 31 березня по 10 квітня у 2020 та 2021 рр.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР

Попередні результати представлять автори дослідження: експерти Українського інституту дослідження щастя Роман Пурій, директор та співзасновник УІДЩ, Уляна Лущ-Пурій, к. філос. н., доцентка, співзасновниця та координаторка міжнародної співпраці УІДЩ, Ірина Голяш, к. екон. н., доцентка, Андрій Базилевич, д. мед. н., професор, президент Світової федерації українських лікарських товариств.

У 2020 році в дослідженні взяли участь 1 444 мешканці з 24 областей України (за винятком тимчасово окупованих територій), у 2021 – 1 534. Питання анкети стосувалися суб’єктивного відчуття щастя, задоволеності життям, стосунків, змін у професійному житті та інших факторів, що впливають на щастя людини.

Результати дослідження та рекомендації щодо підвищення відчуття щастя та зміцнення психічного добробуту в умовах карантинних обмежень будуть також опубліковані на сайті Українського інституту дослідження щастя

Інформаційні партнери події оголошення результатів дослідження: Львівське конференц-бюро, газета «Народне здоров’я», Інформаційне агентство «Чорним по білому».

Коментарі

Позначки: