Українські військові беруть участь у багатонаціональному навчанні «Кленова арка – 2017»

Новини 06 листопадаа, 2017 29

Ілюстративне фото

460 військовослужбовців Збройних Сил України, Канади, Польщі та Литви беруть участь у багатонаціональному командно-штабному навчанні

Відбулася урочиста церемонія відкриття багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка — 2017» у  Республіці Польща, на базі Навчального центру Сухопутних військ «Демба». Про це повідомили в прес-службі Генштабу України.

Під час урочистого шикування було піднято державні прапори країн-учасниць, виконано державні гімни Республіки Польщі, Канади, та Литовської Республіки та України.Варто відзначити, що цьогорічне навчання організоване під загальним керівництвом командування Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького за наставництва канадських інструкторів.

Власне, командно-штабне навчання «Кленова арка — 2017» триватиме у період з 5 до 16 листопада із залученням засобів імітаційного моделювання за участі військовослужбовців багатонаціональних штабів батальйонів та рот.

У свою чергу, спів-керівник навчання, заступник командира ЛИТПОЛУКРБРИГ полковник Володимир Юданов наголосив, що для країн-учасниць навчання надзвичайно важливо відпрацювати сумісні дії підрозділів для виконання завдань з підтримання миру і безпеки у світі під час багатонаціональних операцій.

Крім національного персоналу командування ЛИТПОЛУКРБРИГ, Збройні Сили України під час цьогорічної «Кленової арки» представляють військовослужбовці 80 та 95 окремих десантно-штурмових бригад, командування Високомобільних десантних військ ЗС України.

Коментарі