Українська співачка Соломія Чубай запрошує на свій благодійний концерт “Час вірити в дива” у Львові

Новини 19 Листопада, 2023 103

Під час концерту буде зібрано кошти для підтримки соціального Фонду проєкту “Колискові для Олекси”, який допомагає сім’ям дітей з аутизмом

Співачка Соломія Чубай, яка активно популяризує ідею відповідального батьківства в Україні, анонсувала свій довгоочікуваний благодійний концерт “Час вірити в дива”. Подія запланована на 3 грудня 2023 року та відбудеться о 18:00 в !FESTrepublic за адресою вул. Старознесенська, 24-26 у Львові. Концерт відбудеться в рамках проєкту “Колискові для Олекси”.

Про це повідомили організатори VINIL Concert agency, пише Четверта студія.

Протягом більше ніж 7 років Соломія Чубай працює над проєктом “Колискові для Олекси”, де вона відтворює оригінальні колискові пісні на слова українських поетів. Цей музичний проєкт надихає та наповнює серця слухачів теплом і любов’ю. Кожен концерт Соломії Чубай стає справжньою казковою мандрівкою у світ іншої планети, де панує спокій, віра та добро.

Концерт відбудеться напередодні Дня Святого Миколая, і його мета – подарувати радість та віру в перемогу світла над темрявою, незалежно від соціального статусу чи особливих потреб. Соломія Чубай коментує подію, зауважуючи, що концерт це “свято, яке нас врятує від війни та на певний час відволіче і дасть можливість забути про весь біль, страх і тривоги”.

Під час концерту буде зібрано кошти для підтримки соціального Фонду проєкту “Колискові для Олекси”, який допомагає сім’ям дітей з аутизмом та особливостями розвитку. Окрім цього, гості матимуть можливість підтримати акцію, купивши крафтові прикраси, розроблені спеціально для проєкту майстернею “Зробив Тато”.

У концерті також братимуть участь музичні гурти “ROCKOKO” та “JALAPITA”, дитячий хор і театр “Школа мистецтв вільних і небайдужих”. Особливою гостею заходу стане відома львівська мисткиня Іванка Димид, яка створюватиме малюнки разом з дітьми з “Іванчиної майстерні” як частину візуального супроводу програми.

3.12 / 18:00 – !FESTrepublic (Львів, вул. Старознесенська, 24-26)

Квитки за посиланням.

ДОВІДКА:

Проєкт «Колискові для Олекси» є комплексною інклюзивною музично-терапевтичною ініціативою, яка була започаткована українською співачкою Соломією Чубай у 2016 році. Унікальність проєкту полягає в тому, що він базується на реальній історії та досвіді сім’ї співачки, де народився хлопчик з аутизмом. Це проєкт про дітей і для дітей, який привертає увагу до проблем дітей з особливостями розвитку та воліє змінити ставлення до їх «іншості» в українському суспільстві. Первинна місія проєкту – популяризація толерантного ставлення до людей із РАС, актуальна місія проєкту – ментальне відновлення українських родин від пережиття травматичних подій внаслідок війни в Україні.

Коментарі

Позначки: