Українська енергетика на межі повного колапсу, – Андрій Гнатуш (ВІДЕО)

Новини 02 Листопада, 2021 457

На Львівщині зберігається загроза виникнення другого Алчевська у Новояворівську та Новому Роздолі, фото Львівський прес-клуб

Українська енергетика на межі повного колапсу.

Про це у ефірі одного із телеканалів заявив експерт з енергетичних питань, директор Асоціації теплокомуненерго України Андрій Гнатуш, пише Четверта студія.

“Нам однозначно потрібно домовлятися із Білоруссю, тому що вільні відключення електроенергії у нас розпочнуться навіть не у період холодної зими, а осінньої прохолоди. Вільні відключення – невід’ємний елемент цієї зими. Бог нам ще дає нормальний градус за вікном. Однозначно, будинки потрібно готувати до надспоживання електроенергії: заміна старої проводки, обліки, аудити. Це те, на що потрібно було звернути увагу ще вчора, а не сьогодні. Наші можновладці вже повинні сидіти у Білорусі”, – наголосив експерт в ефірі АПОСТРОФ TV.

Андрій Гнатуш додає, що українська енергетика на межі повного колапсу і ніхто на це навіть не реагує.

“Вартість кіловата – рекордна і вона стрибне ще вище. Наш народ, як равлик, скручується у своєму споживанні, коли зростає ціна. А це – неправильно. Держава повинна створити максимальні умови для того, щоб нарощувати коефіцієнт енергоспоживання серед населення, серед бізнесу. Тому що чим більше кіловат генерується, тим менше вони коштують. Нам необхідно зараз захоплювати чужі ринки збуту. Ми народжені у кризу, ми живемо у кризі, нам не звикати. Вони до такого не звикли, відповідно вони не у свої тарілці. Необхідно використовувати обставини на свою користь”, – розповів Андрій Гнатуш.

Коментарі

Позначки: , , ,