Uber турбується про львівських водіїв: введено обмеження щодо ліміту часу водіння

Новини 29 Червня, 2018 33

Фото: Facebook "Гаряча лінія Львова"

Компанія Uber ввела ліміт часу водіння для водіїв у системі, поширивши його в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), включно з Україною, для підвищення безпеки водіїв і пасажирів.

Про це повідомляє «Економічна правда».

Як наголошується, Uber запускає на платформі нову функцію, що спонукає водія виходити з програми для відпочинку як мінімум на 6 годин після 12 годин перебування за кермом.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює у Львові, Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

“Незважаючи на те, що водії в Україні перебувають у середньому лише 22 години в тиждень на платформі Uber, водіння в стані сонливості або втоми може стати проблемою для всіх учасників руху на дорозі”, – наголошують в Uber.

Зазначена функція підраховує час водіння, дозволяючи водіям стежити за тим, як довго вони перебувають за кермом; відправляє періодичні повідомлення, коли наближається 12-годинний ліміт часу водіння, і потім, коли досягнуто максимальний час перебування за кермом, автоматично переходить в автономний режим тривалістю шість годин.

За даними компанії, 12 годин сукупного часу за кермом передбачають: час перебування в режимі онлайн і в русі, час шляху проходження до пункту посадки пасажира, а також час у поїздці.

За шість годин водії зможуть знову підключитися до платформи, щоб мати можливість приймати замовлення.

Як повідомляла раніше «Гаряча лінія Львова», 6 травня  2018 року, о 9:25 по вул. Липинського у Львові водій таксі Uber, керуючи автомобілем Volkswagen golf, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого зіткнувся з автобусом “Богдан” (маршрут №114). Унаслідок ДТП постраждала  жінка-пасажир таксі.

Фото з місця ДТП: “Гаряча лінія міста Львова”

Коментарі

Позначки: , ,