У Зеленського підтвердили намір скоротити кількість депутатів у Раді

Новини 26 Серпня, 2019 62

Представник президента України Володимира Зеленського у Верховній раді Руслан Стефанчук підтвердив наміри про скорочення кількості депутатів парламенту.
Про це він повідомив перед засіданням підготовчої депутатської групи.

Стефанчук розповів про роботу над законопроектом про скорочення кількості депутатів, пише Прямий.

“Ми протягом вихідних займалися законопроектами… З приводу цього законопроекту (Про зменшення кількості депутатів, – ред.). Я вам анонсував, що ми будемо вносити багато змін в Конституцію, які будуть відповідати програмі нашої партії. Ми це обіцяли, і ми це виконаємо. Ми обіцяли і питання скорочення депутатів, ми обіцяли скасування депутатської недоторканності”, – заявив Стефанчук.

Він також додав, що законопроект про зняття депутатської недоторканності № 7203 зможе отримати необхідну конституційну більшість голосів депутатів.
“Безумовно, ми розуміємо, що для першого етапу – ми впораємося своїми голосами. 226 голосів, і ми відправляємо в КСУ. Звичайно, коли ми говоримо про питання недоторканності, то ми хочемо найближчим часом провести його і в остаточній редакції. Але для цього потрібно 300 голосів. Фактично, ми будемо голосувати за законопроект №7203, у якого є висновок Конституційного суду. Я щиро сподіваюся, що партія ЄС не відмовиться. Було б логічно не голосувати за той законопроект, який вони вносили. Я дуже сподіваюся, що партія “Голос” не відмовиться підтримувати нас в цих програмних принципах нашої партії. Сподіваюся, що Блок Юлії Тимошенко теж. Але про це ми будемо говорити вже після того, як проголосуємо в другому читанні. А потім перенесемо на кінцеве твердження в 300 голосів “, – заявив Стефанчук.

Коментарі

Позначки: , ,