У Зеленського під виглядом “боротьби з дезінформацією” хочуть запровадити жорстку цензуру, — Сюмар

Новини 21 Січня, 2020 159

Зеленський у Трускавці, 03.08.19, фото: 4studio

Проєкт закону щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації передбачає блокування Інтернет-ресурсів, месенджерів і кримінальну відповідальність із виправними роботами. Це становить серйозну загрозу демократії в Україні.

Про це на сторінці в Facebook повідомила народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар, пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу партії.

“Коли читаєш про систему Довіри у по факту Законі про цензуру, то міністерство, яке взяло на себе розробку цієї “ініціативи” хочеться відразу назвати Міністерством Правди. А чому соромитися? Оцініть феєричність цитати з тексту законопроєкту:

“Поширення дезінформації (неповної інформації, що становить суспільний інтерес) та іншої недостовірної інформації може призводити до викривленого сприйняття реальності та прийняття громадянами рішень, що ґрунтуються на неправдивій, неповній або перекрученій інформації. Така ситуація негативно впливає на демократичні процеси в Україні”, – написала Сюмар.

Вона нагадала, що за це в законопроєкті передбачено блокування Інтернет-ресурсів, месенджерів, типу Телеграму і кримінальна відповідальність з виправними роботами.
“Я не знаю, чи буває інформація повною і як можна все забанити в цифрову епоху. Але я точно знаю, що такі законодавчі ініціативи й “бурхлива діяльність” Міністерства культури однозначно становлять вкрай серйозну загрозу “демократичним процесам в Україні”. Бо до демократії такі новели не мають жодного стосунку”, – наголосила депутат.

Коментарі

Позначки: ,