У Зеленського не припиняється реванш і здача національних інтересів

Новини 18 Травня, 2020 576
Олег Синютка

Олег Синютка

Реванш і здача національних інтересів в Україні не припиняються.

Про це у Фейсбуці пише народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“З’явилась інформація, що влада хоче прийняти законопроєкт, який передбачає нову статтю Кримінального кодексу – покарання воєнних керівників, у випадку, якщо їх підлеглі “ведуть агресивну війну”. І цю горе-пропозицію намагаються внести до денного порядку засідання Верховної Ради України вже цього тижня”, – повідомив нардеп.

Синютка наголосив, що “це ще один крок для деморалізації нашої армії та військових. Агресор в нас один, це путінська Росія, яка пішла проти України війною у 2014 році”.

“Хто пробує підмінити поняття і говорити про “агресивність” наших військових, той прямо працює на ворога”, – відзначає нардеп від “Європейської Солідарності”.

“В суботу я був на похороні героя України, майора Андрія Супрігана. Наш земляк був лицарем Ордену Богдана Хмельницького 2 та 3 ступенів, на момент смерті йому було 29 років. Зворушливе прощання з патріотом нашої держави й безмежний смуток за ще одним молодим життя”, – повідомив Синютка.

Він додав, що Зеленський і його слуги ніяк не можуть взяти до відома простої істини: держава існує до того часу, доки є люди, які готові захищати її від ворогів зі зброєю в руках.

“Тому навіть сама ідея покарати людей, які “занадто агресивно” захищають Батьківщину – це капітулянтство і державна зрада. А не допустити прийняття такого закону – це наш обов’язок перед Андрієм Супріганом та всіма загиблими героями України”, – підсумував нардеп.

❗️❗️❗️Реванш і здача національних інтересів не припиняютьсяЗ’явилась інформація, що влада хоче прийняти законопроєкт,…

Опубліковано Олегом Синюткою Понеділок, 18 травня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , ,