У Зеленського бояться слів ЄС та НАТО,- Геращенко

Новини 31 Травня, 2019 35
Зеленський може виявитися слабким лідером, - Times. Фото: відкриті джерела.

Фото: відкриті джерела.

У стенограмі консультацій президента України Володимира Зеленського з представниками Верховної Ради 21 травня уникають слів НАТО і ЄС.

Про це написала заступник голови парламенту на своїй сторінці у Facebook, пише Прямий.

“Ну, й епічні “обдруківки”. Наприклад, в стенограмі я начебто говорю про велику роботу ВР “в адаптації законів до сенату”, звичайно в реалі мова йшла про адаптацію до ЄС і НАТО. Але в АП цих слів бояться ):”, – написала Геращенко.

Вона також звернула увагу, що у Адміністрації президента не змогли ідентифікувати більшість учасників зустрічі.

“Одна пікантна деталь. Напочатку стенограми , де вже йде розшифровка феєричного виступу Олега Ляшка, його ще не було в залі, він з боями туди пробивався і кричав то все під дверима. Але в історичну стенограму потрапив і його точно ідентифікували як “О. Ляшко”. При цьому більшість присутніх в залі – а це лідери фракцій, запрошені і допущені на 4-й, президентський поверх, за списком – названі як “Виступаючий”. Тобто, на консультаціях їх так і не ідентифікували, хто є хто? Це дійсно історична стенограма”, – зазначила віце-спікер Ради.

Вона наголосила, що зі стенограми чітко видно, що голова Верховної Ради Андрій Парубій, керівники “БПП”, “Народного фронту” і Радикальної партії заявили про неконституційність розпуску парламенту.

“І ані БПП, ані НФ не погоджувалися ні на які закриті списки”, – підкреслила Геращенко.

Коментарі

Позначки: , ,