У Запоріжжі невідомий хижак знищує свиней і собак (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 18 Січня, 2021 3 103

Фото: ФБ/ЧерНИКА

Селяни патрулюють вулиці, а мисливці прочісують навколишні поля та ліси в пошуках загадкового хижака

Загадкова тварина тероризує жителів кількох сіл на Запоріжжі. Уночі хтось трощить клітки у дворах, давить курей, качок, кролів і навіть свиней. Громадою шириться поголос про містичну чупакабру – про яку кожен чув, але ніхто не бачив.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на  Рodrobnosti.ua, хтось зранку не дорахувався зо два десятки кролів, побачив лише потрощені клітки. А у когось за одну ніч було знищено близько десятка свиней.

І найдивніше в цих історіях, кажуть місцеві, що в жодному випадку нападник не з’їв і не поцупив свійську тварину. Між тим, селом уже шириться поголос про сумнозвісну чупакабру.

Та в селищній раді у містичного звіра не вірять.

Світлана Зачепило, сільський голова Біленьківської ОТГ: “У нас лисиці ходять, у нас на найближчій вулиці до населеного пункту з’являються з полів лисиці, бродячі собаки. Неодноразово скаржилися на те, що зграї собак бачили. Розумієте?”

Аби впіймати нічного терориста, в сільській громаді вже звернулися по допомогу до правоохоронців.

Сергій Артемов, офіцер поліції Біленьківської ОТГ:

Версій у поліції завжди повинно бути багато. Але це схоже більше на звіра. Просять допомогти й лісників.

Григорій Чернета, лісничий Крутоярівського лісництва:

Або бродячі або свійські собаки десь у когось відірвалася і зробила отакі пошкодження тим кліткам і подавила кролів. Коли вовк голодний, він ніколи в житті не залишить свою здобич тут, на місці. Він її буде тягнути або в лігво до себе, або до виводка.

Та й самі селяни не сидітимуть склавши руки – патрулюватимуть сільські вулиці. А мисливці тим часом прочісуватимуть навколишні поля та ліси.

Як пише Районка, вночі в місті Оріхів, в районі першої школи, невідома тварина розірвала собаку в одному з приватних дворів.

Вбита собака виявилася за межами домоволодіння з розпоротим животом і випущеними назовні нутрощами. По всьому двору виявлені сліди крові та велике ікло.

“По всьому двору купа слідів, а з двору жодного. Собаку знайшли зовсім в іншому місці, до неї теж жодного сліду” – розповідає свідок в інстаграм.

Нещодавно ми писали, що в селі Біленьке під Запоріжжям, відбуваються подібні ситуації, там невідома тварина тероризує господарства місцевих жителів уже не перший тиждень. Були вбиті десятки кролів і курей. Люди почали відстріл лисиць і шакалів в найближчих посадках.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,