У Винниках відкрили пам’ятник св. Папі Іванові Павлу ІІ (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 28 Жовтня, 2019 469

Фото: "Винниківський вісник"

У неділю, 27 жовтня, до Санктуарію Матері Божої Винниківської передали мощі св. Папи Івана Павла ІІ, а також освятили  площу та пам’ятник на його честь.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на “Винниківський вісник”.

Як зазначається. у відкритті пам’ятника першому папі-слов’янину взяли участь міський голова Винник Володимир Квурт,  фундатори, гості.

Чин освячення звершив Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

У світлий історичний день наймолодші винниківчани запустили в небо вервичку з жовтих повітряних кульок, що неймовірно урочисто виглядала в блакитному небі.

«Місто Винники захотіло мати мощі святого Івана Павла ІІ в своєму храмі, – промовив Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький. – Їхня присутність у цій святині буде печаткою, яка підкреслює єдність церкви. Отче-настоятелю, прийміть ці реліквії і разом із вірними оточуйте їх шаною і повагою. Святий Павле Іване ІІ, молись за нас».

Численним вірним, які були на площі, розповіли, чого навчає Христовий учень ХХІ століття, в чому його сила, а також про етапи життя, основні цінності святого, який цінував рівність, своїм прикладом змінив багатьох і навернув тисячі людей.

Тепер мешканці Винник матимуть можливість пересвідчитись, що молитва до святого Івана Павла ІІ має особливу силу, а день 27 жовтня 2019 року увійде в історію  міста.

Коментарі

Позначки: ,