У військового лікаря ЗСУ діагностували COVID-19

Новини 02 Квітня, 2020 358

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Лікар Хмельницького військового госпіталю

Станом на 07.00 2 квітня, в Збройних Силах України зареєстровано 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 140 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби – 72 особи.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України у ФБ.

Як зазначається, працівник ЗС України, лікар Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року знаходилась на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ.

01.04.2020 року після погіршення стану госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом – пневмонія. Того ж дня, методом ПЛР діагностовано захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19. Хвора отримує лікування згідно протоколів МОЗ України, стан здоров’я задовільний.
У госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців), яким 02.04.2020 заплановано проведення лабораторного обстеження методом ПЛР. Усі контактні особи оглянуті та направлені на самоізоляцію, у місцях перебування хворої проведена дезінфекція.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , ,