У центрі Львова побудують ще один готель

Новини 13 Грудня, 2019 295

Андрій Садовий. Скриншот відео

За петицію про скасування наданих містобудівних умов та обмежень проголосувало лише 11 депутатів

Сесія Львівської міської ради розглянула петицію про скасування наданих містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Апартготель» існуючої будівлі готелю на вул. Лижв’ярській, 1 за рахунок надбудови під апарт-готель. За проголосувало 11 депутатів. Про це пише прес-служба Львівської міської ради, пише Четверта студія.

Нагадаємо, що 22 листопада після доопрацювання було прийняте рішення про будівництво на вул. Лижв’ярській, 1.

Так, одним із питань, які ставили члени виконавчого комітету була зміна максимальної висоти забудови: в змінах до рішення йшлось про 72 м, і цю цифру погодила містобудівна рада. Натомість, у попередніх містобудівних умовах та обмеженнях гранична висота становила 34 м. У зв’язку із неточностями, було прийняте рішення відправити проєкт на доопрацювання.

«Раніше це питання вже перебувало на розгляді у виконавчому комітеті, відповідно його відправили на доопрацювання. Був пропрацьований новий варіант, у який внесли певні корективи. Зокрема, корективи стосуються висоти, яка залишається такою ж, як і у попередніх містобудівних умовах та обмеженнях, — 34 м. А також пропонується 40% забудови цієї земельної ділянки», — повідомили в управлінні архітектури та урбаністики.

Відомо, що реконструкцію з розширенням існуючої будівлі багатофункціонального готелю на вул. Лижв’ярській, 1 мало проводити ТзОВ «Парк спейс». Розширення планувалось за рахунок прибудови та надбудови під багатофункціональний готельний комплекс з підземною автостоянкою. При цьому, одна частина готелю передбачалась класичним готелем, інша — апарт-готелем.

На проєктування готельного комплексу планували оголосити міжнародний архітектурний конкурс, після чого забудовник був зобов’язаний повідомити про наміри забудови ЮНЕСКО та Мінкульт.

Коментарі

Позначки: , ,