У центрі Львова підприємці протестували проти карантину (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 15 Квітня, 2021 312

У центрі Львова підприємці протестували проти карантину, фото Богдан Рабешко

У Львові вийшли на протест підприємці. Вони вимагають, аби влада дозволила їм працювати. Про це повідомила кореспондентка Суспільного Ірина Мочульська, пише Четверта студія.

Близько 100 людей, за даними поліції діалогу, вийшли на пікет перед ратушею. В основному пікетувати мерію вийшли працівники промислових ринків, які зараз не можуть працювати через карантинні обмеження.

Тетяна Антошевська — власниця магазину з одягом. Жінка розповідає, тричі від березня 2020 року змушена його закривати.

“Під час першого локдауну я взяла кредит, я ще від другого локдауну не відійшла абсолютно матеріально. У мене 3 дітей, як мені їх забезпечувати? У мене стаж підприємця 25 років, от як нам жити далі? Я хочу працювати, я не можу сидіти вдома і бути банкрутом. Третій нокдаун мій бізнес просто не витримає”, — каже власниця магазину з одягом Тетяна Антошевська.

Підприємці, що працюють на львівських непродовольчих ринках, назвали свою акцію протесту одиночним пікетом.

“Це — одиночний пікет. Чому? Тому, що він не заборонений. А організований – заборонений. Тому ми не порушуємо карантинні вимоги”, — каже приватний підприємець Василь Олійник.

Підприємці розповідають – протестують, бо вранці у Ратуші мали ухвалити рішення про можливість послаблення карантину. Натомість у мерії кажуть – це питання вирішуватимуть у п’ятницю, 16 квітня.

“Ринки, згідно із вимогами до червоної зони не мають права працювати, це не міська рада собі придумала. Є рішення уряду про впровадження карантину червоної зони у місті Львові. І ми повинні його виконувати. 16 квітня попередньо, має бути комісія ТЕБ і НС і ми ці питання будемо розглядати, також завтра у Львові буде прем’єр-міністр і будем обговорювати, власне, питання зони міста Львова”, — каже начальник міського управління внутрішньої політики Євген Бойко.

Протест тривав близько двох годин. Підприємці планують продовжити свій пікет 16 квітня, коли міська комісія вирішуватиме чи послаблювати карантин.

Мітинг підприємців за право на працю і проти подвійних стандартів “Це голодна смерть на карантині”

Опубліковано Богданом Рабешком Середа, 14 квітня 2021 р.

Коментарі

Позначки: , ,