У центрах зайнятості Львівщини вжиті протиепідемічні заходи

Новини 16 Березня, 2020 406

Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 Львівська обласна служба зайнятості запровадила запобіжні дії: з 12 березня до 3 квітня скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо. Про це повідомила прес-служба відомства.

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину клієнти відвідуватимуть службу зайнятості не частіше одного разу на 30 календарних днів. Про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування кар’єрні радники інформуватимуть безробітних у телефонному режимі або засобами електронного зв’язку.

Співпраця з представниками фірм і компаній буде проводитися з використанням дистанційних форм комунікації. У Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчання безробітних проходитиме дистанційно. На вході до приміщення центрів зайнятості або філій ЛОЦЗ кожному клієнту безконтактними термометрами вимірюватиметься температура, а також буде запропоновано скористатися дезінфікаторами.

Пошуковцям роботи рекомендується отримати необхідну інформацію з питань працевлаштування в режимі он-лайн на офіційних вебресурсах державної
служби зайнятості

Коментарі

Позначки: ,