У Трускавці встановлять новорічну 3D іграшку вартістю 195 тис грн

Новини 24 Листопада, 2018 618

Фото: "Джерела Трускавця"

Оголошено тендер

Відділ культури Трускавецької міської ради 19 листопада оголосив тендер на придбання новорічної 3D іграшки, вартістю 195 тис грн.

Як повідомляють «Джерела Трускавця», про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

У технічних вимогах до предмету закупівлі зазначено, що конструкція має бути з алюмінію у формі новорічної іграшки-кулі, діаметром 4 метри, заповненої світлодіодною гірляндою. Колір світлодіодних гірлянд – String білий дріт. Також оздоблена елементами «Сніжинка», які вироблені з алюмінію та дюралайту.

Аби учасники краще уявили, як має виглядати замовлення відділу культури, до технічної документаціє додається фото, яке ми демонструємо читачам.

За умовами тендеру переможець має забезпечити доставку, монтаж та підключення конструкції біля художнього музею імені Михайла Біласа у Трускавці.

Поки що до участі у тендері ніхто не зголосився, початок аукціону 27 листопада, тож усі охочі встигають подати свої пропозиції.

Минулого року  у Трускавці придбали новорічних прикрас, гірлянд та сніжинок на 191 тис грн.А  позаторік штучну ялинку, висотою 12 метрів, яка обійшлася трускавецьким платникам податків у 192 тис гривень.

 

Коментарі

Позначки: , ,