У Славському виявили 18 «підпільних» садиб для туристів (ФОТО)

Новини 21 Березня, 2021 757

Фото: ГУ Держпраці

Власники надають послуги по тимчасовому розміщенню та здійснюють діяльність без державної реєстрації

Мобільна робоча група у складі інспекторів праці ГУ Держпраці у Львівській області, представників ГУ ПФУ у Львівській області, ГУ ДПС у Львівській області та поліцейських офіцерів територіальної громади здійснили відвідали роботодавців у селищі Славське. Навідались з метою інформування про найбільш ефективні способи додержання законодавства з питань оформлення трудових відносин та моніторингу стану його додержання. Загалом навістили 18 приватних садиб, що надають послуги по тимчасовому розміщенню та здійснюють діяльність без державної реєстрації.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє ГУ Держпраці у Львівській області.

Як зазначається, роботодавців закликали легалізувати бізнес та задекларувати усіх працівників. Фахівці пояснювали, що робота «в тіні» має негативні наслідки як для працівника та роботодавця, так і для громади та держави загалом. Неофіційне працевлаштування фактично позбавляє працівника страхового стажу і можливості отримання заробленої пенсії та інших соціальних виплат. Разом з тим, через несплату податків й єдиного соціального внеску держава змушена підвищувати податки для бізнесу, щоб виплачувати пенсії, лікарняні, утримувати школи, лікарні, ремонтувати дороги тощо.

У випадку не усунення порушень до власників садиб вживатимуться передбачені чинним законодавством заходи реагування.

Довідково. Славське – гірськолижний курорт в Карпатах біля гори Тростян. Славське – селище міського типу, яке розташоване в Сколівському районі Львівської області на висоті 590 метрів над рівнем моря. Славське відоме як гарне місце для літнього, зимового відпочинку та як гірськолижний курорт. Зручне транспортне розташування, сприятливий клімат, велика кількість різноманітних трас, численні оселі, готелі та бази відпочинку в Славсько перетворили курорт за останні роки в один із найпопулярніших в Україні.

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,