У Самборі шукають охочого стати директором школи, яка відімкнена від джерел живлення

Новини 02 Листопада, 2020 786

Фото: Самбірська газета

Оголошено повторний конкурс

Відділ освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради одразу після виборів оголосив повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора середньої школи № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Самбора.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «Самбірська газета».

Як зазначається, із кваліфікаційними вимогами до претендентів, які документи слід подати, можна ознайомитися на офіційному сайті відділу освіти. Документи подаються у відділ особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) з 28 жовтня до 26 листопада головному спеціалісту Пилипчак Ганні Ярославівні. Проведення конкурсного відбору розпочинається 10 грудня ц.р.

«У новий навчальний рік школа ступила без директора. До речі, хмари над навчальним закладом нависли через те, що Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення про зупинення роботи будівлі школи до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки шляхом опечатування (опломбування) та відімкнення від джерел живлення. Цю проблему доведеться вирішувати новому керівникові», – зазначається у повідомленні.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,