У Садового пояснили чому маршрут №50 більше не їздить

Новини 15 Травня, 2019 7

Перевізник ТзОВ «Успіх БМ» відмовився обслуговувати маршрут № 50, а до 12 травня обслуговування маршруту здійснювалося за тимчасовим договором.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, минулого року відбувся конкурс з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування.

На обслуговування маршруту № 50 не подався жоден перевізник, тому, за тимчасовим договором, його обслуговував перевізник ТзОВ «Успіх БМ». 12 травня закінчився термін дії договору, і перевізник відмовився далі обслуговувати цей маршрут.

“Коли відбувався конкурс з визначення перевізників, на обслуговування маршруту № 50 не подався жоден. Тому його обслуговував діючий перевізник ТзОВ „Успіх БМ“, за тимчасовим договором. 12 травня закінчився термін дії тимчасового договору, і перевізник відмовився далі продовжувати обслуговувати цей маршрут, оскільки продовжений маршрут № 47а дублює № 50″, – повідомив Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту ЛМР”

Нагадаємо, управління транспорту Львівської міської ради оголосило конкурс з визначення автомобільних перевізників на 14 міських автобусних маршрутах загального користування. Мова йде про 12 маршрутів, на які не подався минулого року на конкурс жоден перевізник (серед них маршрут № 50), і 2 нових маршрути. Документи на участь у конкурсі приймають до 3 червня, а проведення конкурсу заплановано на 20 червня 2019 р.

Коментарі

Позначки: , , ,