У Садового пообіцяли покінчити із стихійною торгівлею на вулицях міста

Новини 15 Грудня, 2019 452

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Назвали найбільші осередки вуличної торгівлі

У Львові обіцяють боротися із стихійною торгівлею на вулицях міста.

Як пише «Четверта студія», про це повідомили на «Гарячій лінії міста Львова».

Як зазначається, у мерії відбулася розширена апаратна нарада за участю правоохоронних служб. Позаяк на нараді був присутній керівник поліції, голови районних адміністрацій міста доповіли про випадки та місця стихійної торгівлі на їхній території, та наголосили на важливості активної співпраці в цьому напрямку.

Фото: ФБ/Гаряча лінія міста Львова

За інформацією голови Франківського району Ореста Тимчишина, на території району часті випадки стихійної торгівлі овочами з ринку «Шувар», тобто це не люди, які привозять власноруч вирощені овочі. Та коли відбувається конфіскація товару, то на деякий час торгівля зупиняється.

У Шевченківському районі стихійна торгівля поширена в районі автостанції. Оскільки там інтенсивний рух транспорту, то, за словами голови Шевченківської РА Надії Банах, це місце потребує особливої уваги з боку поліції.

«Найбільший осередок стихійної торгівлі в Залізничному районі — це вул. Чернівецька — вул. Городоцька. Тому важливо, щоб чергування поліції там було постійно», — відзначила Ірина Джурик, голова Залізничної РА.

У Личаківському районі стихійна торгівля є біля ринку «Провесінь» — ринок закрили і люди торгують на вулиці.

Як повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької РА, в центральній частині міста також є вулична торгівля, тому є потреба, щоб поліція підсилила цей напрямок.

«Відзначу, що на ринку „Добробут“ і на Галицькому базарі створено додатково місця для продажу», — додав Андрій Зозуля

Також, за словами Галини Гладяк, голови Сихівської РА, на верхньому «Шуварі» є вільні торгові столи.

 

Коментарі

Позначки: ,