У Розвадові відкрили новий спортивний майданчик (ФОТО)

Новини 08 листопадаа, 2018 362

Фото: Львівська ОДА

Майданчик зі штучним покриттям відкрили у Миколаївському районі

У селі Розвадів Миколаївського району Львівщини, 6 листопада відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) покриттям, облаштованого в межах обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Як зазначається у повідомленні, спортивний майданчик відкрили у с. Розвадів Розвадівської ОТГ Миколаївського району на території Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Як розповів начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, «станом на сьогодні, на Львівщині вже побудовано 18 футбольних спортивних майданчиків зі штучним (трав’яним) покриттям».

Як повідомили у Миколаївській РДА, в урочистому відкритті взяли участь голова Миколаївської РДА Андрій Кос, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Іван Наконечний, голова Розвадівської ОТГ Роман Сидор, депутат Львівської обласної ради Микола Седіло, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський.

 

 

Фото: Миколаївська РДА

Майданчик розташований на території Розвадівського ЗЗСО (вул. Біласа і Данилишина, 16).

Обласна програма «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» затверджена рішенням сесії Львівської обласної ради від 31 січня 2017 року № 351.

Обсяги видатків обласного бюджету, передбачених на реалізацію Програми у 2018 році – 19 млн 800 тисяч гривень. Рішенням сесії Львівської обласної ради від 5 червня 2018 року №705, виділили додатково 1 млн 450 тисяч гривень для дофінансування спортивних майданчиків зі штучним (наливним та трав’яним) покриттям, з розрахунку 50 тис грн на 1 об’єкт.

Фото: Львівська ОДА

Коментарі

Позначки: , ,