У пункті пропуску “Рава-Руська” у черзі очікують 950 вантажівок

Новини 04 Серпня, 2022 90

На Львівщині протестувальники перекривали дорогу

Рух на в‘їзді у Раву-Руську відновили

Сьогодні близько 50 людей перекрили рух на 185 кілометрі автодороги М-09 сполученням «Тернопіль-Львів-Рава-Руська». Таким чином водії великогабаритних вантажівок намагалися протестували через те, що їм доводиться до чотирьох діб чекати, щоб перетнути кордон на виїзд.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

Станом на зараз у черзі на ПП «Рава-Руська» очікують 950 вантажівок.

Пропускна здатність цього ПП, згідно з Меморандумом, 300 автомобілів на добу. Минулої доби кордон на виїзд тут перетнули 320 вантажівок.

У Краківці пропускна здатність 500 машин, а пропустили за добу – 780.

У Шегинях – 250, а перетнули кордон – 340.

На всіх пунктах пропуску, які є у Львівській області, митна та прикордонна служби працюють понаднормово і намагаються пропускати транспортних засобів більше ніж передбачає Меморандум.

Та потрібно враховувати вантажі, які їдуть поза чергою, – це гуманітарна допомога, а також товари, які швидко псуються. Тому іноді доводиться стояти у черзі довше.

Ми розуміємо цю проблему і вже працюємо над її вирішенням.

Разом зі Службою автомобільних доріг у Львівській області облаштовуємо на кожному ПП тимчасові стоянки для відстою, де будуть модульні будиночки з душем, туалетом і кімнатою відпочинку для водіїв. Перші такі стоянки зведуть у Краківці, Шегинях та Мостиськах.

Спільно з УДП Укрінтеравтосервіс запроваджуємо електронну чергу на кордоні: водії зможуть зареєструватися на перетин кордону у режимі онлайн і, відповідно до реєстрації, під‘їжджати на певну дату та годину. Пілотним пунктом, де запрацює е-черга, буде Краківець.

Враховуючи ситуацію з тим, що війська рф блокують море, просимо водіїв слідкувати за чергами на ПП в онлайн-режимі і обирати ті пункти, які менше завантажені.

Ми рухаємось до позитивних змін на кордоні, і вони вже є. Як приклад, у Краківці на 40% збільшили пропускну здатність для вантажівок, відкрили там новий термінал для легкових авто та автобусів.

Але масштабні зміни не можна запровадити негайно. Тим більше – в умовах повномасштабної війни. Маємо поважати одне одного і працювати на перемогу на всіх фронтах.

Коментарі

Позначки: , ,