У поліції запевнили, що на Львівщині дотримувалися дистанції під час освячення кошиків (ФОТО)

Новини 03 Травня, 2021 5 682

Фото: НПУ

Великдень  Львові та області відсвяткували без грубих порушень публічного порядку.

Як пише «Четверта студія», про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Як зазначається, правоохоронці Львівщини і далі працюють у посиленому режимі – забезпечують правопорядок та дотримання законності.

«У ці дні переважна більшість поліцейських несли службу безпосередньо серед людей, біля храмів – забезпечували дотримання законності та проводили роз’яснювальні бесіди щодо необхідності дотримуватись карантинних вимог. Грубих порушень публічного порядку виявлено не було – мешканці у переважній більшості проявляли свідомість й допомагали правоохоронцям», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський.

У святкові дні охорону публічного порядку на Львівщині щодня забезпечують більше двох з половиною тисяч правоохоронців – співробітники служб та підрозділів поліції Львівщини, Управління патрульної поліції Львівської області, військовослужбовці Національної гвардії України, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

Правоохоронці патрулювали поблизу кожного з близько двох тисяч храмів, де відбувались освячення пасок та Великодні богослужіння.

Коментарі

Позначки: ,