У п’ятницю на ремонт закривають ще одну ділянку вулиці Шевченка

Новини 15 Вересня, 2022 40

У п’ятницю на ремонт закривають ще одну ділянку вулиці Шевченка

маршрут №17 курсуватиме зі змінами

У п’ятницю, 16 вересня, на ремонт закриють ще одну ділянку вул. Шевченка – від будинку № 60 до вул. Ярослава Мудрого. На час виконання робіт міські автобуси №17 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Об’їзд ремонтованої ділянки здійснюватиметься по вулицях Клепарівська – Золота – Єрошенка у двох напрямках», – поінформували в управлінні транспорту ЛМР.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», зараз в районі перехрестя вулиць Шевченка – Яцкова тривають роботи з підключення інженерних мереж. «Далі тут виконуватимуть дорожні роботи та відкриють це перехрестя для руху транспорту», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт. Реконструкція всіх інженерних мереж. Влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. Влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Коментарі

Позначки: