У Новояворівську з’явився хаб для підтримки дітей та їх батьків (ФОТО)

Новини 05 Серпня, 2022 17
У Новояворівську з’явився хаб для підтримки дітей та їх батьків 

У Новояворівську з’явився хаб для підтримки дітей та їх батьків 

За підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, у Новояворівську стартував проєкт «Спільно.Точка зустрічі», його мета – надання дітям, молоді та їх батькам, які втекли від бойових дій, соціально-емоційної підтримки, проведення індивідуальних та групових психологічних консультацій, а також – факультативних занять зі шкільної програми.

Про це повідомляє Новояворівська міська рада, пише “Четверта студія”.

“Для комфорту жителів громади та переселенців хаб розташований біля Музичної школи міста Новояворівськ, завдяки чому в той час, коли батьки отримують допомогу, з дітьми працюють експерти. Фахівці консультативного пункту готові допомогти як дітям, так і дорослим стабілізувати психологічний стан, індивідуально вирішити проблему та надати підтримку тим, хто цього потребує”, – йдеться у повідомленні.

Локація працюватиме впродовж 2-ох місяців щоденно з 10:00 до 19:00 та чекає на усіх бажаючих.

«Усі створені у межах проєкту активності є безкоштовними, а діти і підлітки отримають можливість під час занять поспілкуватися з однолітками та пропрацювати власний емоційний стан», – зазначив міський голова Володимир Мацелюх.

На дітей чекатимуть:

– різноманітні ігри;

– майстер-класи;

– розвиваючі та активні заняття;

– корисна інформація для дітей та їх батьків.

Довідково: «Спільно. Точки зустрічі» – проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки підлітків та їхніх родин, які постраждали через війну. У різних містах України створені точки, де можна отримати базову гуманітарну допомогу, соціоемоційну підтримку, доступ до індивідуальних та групових психологічних консультацій, факультативних занять зі шкільної програми тощо. В Україні діє більше 100 таких точок у різних форматах.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює в більше, ніж 190 країнах і територіях, щоб створити справедливіший світ для кожної дитини. За 75 років діяльності ЮНІСЕФ допоміг врятувати більше дитячих життів, ніж будь-яка інша гуманітарна організація світу.

Коментарі

Позначки: , ,