У Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького організовують родинний концерт

Новини 14 Серпня, 2021 78

У Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького організовують родинний концерт

Радіо FM Галичина разом із Музеєм народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького запрошують на родинний концерт з приводу 30-го Дня Незалежності країни! Святкова програма у Музеї триватиме впродовж двох днів, 22-23 серпня.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення музею.

Медіахолдинг FM Галичина разом з Музеєм народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького організовують родинний концерт, присвячений 30-тій річниці Незалежності України. Подія відбудеться 22 серпня, на галявині біля церкви зі села Кривка.

«Увесь літній сезон ми присвятили 30-му літу України: розповідали про важливі події в історії нашої держави, про людей, які змінювали і змінюють її, намагалися нагадати нашим слухачам той шлях, який усі ми здолали за 30 років. Фінальним акордом стане спільне святкування – концерт для всієї родини, в тому числі музичної родини радіо FM Галичина. Його з нами розділять такі рідні та всім знайомі виконавці: «Шосте чуття», «Вшистко», «Panchyshyn», а також гурт «ЛТК», «Yagodа», Петр Чернишенко та Маріанна Ільків. Ми раді запросити наших друзів-слухачів та партнерів до святкування. Хочемо, щоб 30-те літо України запам’яталося справді Файним», – розповіла брендменеджерка ТРК «Галичина» Роксолана Мудрак.

Окрім концерту, на гостей свята чекає ще багато розваг та майстерок. Здивують у гаю також і маленьких відвідувачів.

«У цей день Музей широко відчиняє свою браму для гостей, особливо для військових, наших героїв, що захищають країну на Сході. Ми створюємо для них та їх родин своєрідну релакс-зону з різноманітними розвагами: від майстер-класів до грандіозного концерту. Запрошуємо відсвяткувати День народження країни разом із нами!», – повідомили у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

22 серпня, 13.00 – 19.00

Події відбуватимуться на трьох галявинах Шевченківського гаю:

Головна галявина:

13.00 грандіозний концерт за участі: «Wszystko», «Шосте чуття», «Panchyshyn», «ЛТК», «Yagodа», The Marinson та Маріанна Ільків.
святкова програма від Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львова;
родинна інтерактивна прогулянка-квест «Музей зблизька»;
відкриття фотовиставки «Фронтові друзі»;
шоу від кінологічної школи Dog Friend.
Дитяча галявина :

розваги від Парку безмежних розваг «Планета мрій»;
галявина творчості від майстерні «Шо ми натворили»: розпис дзиґ та горняток, плетіння браслетів, петриківський розпис та багато іншого;
робото-технічний майстер-клас від IT STEP SCHOOL.
Фольклорна галявина:

автентичні танці від творчої майстерні «Дриґ»
Упродовж свята діятимуть найрізноманітніші майстерки:

боді-арт;
бісероплетіння;
гра в шахи;
паперопластика;
виготовлення солодкої вати;
ляльки-мотанки;
орігамі;
іграшки з сіна.
Для військових та їх сімей (за наявності посвідчення) у цей день вхід безкоштовний.

23 серпня, 14.00 – 15.30

Творча зустріч із ансамблем народної пісні та побутового танцю “ОКСАМИТ” з м. Запоріжжя. У програмі народні, авторські пісні, обрядове дійство, побутові танці. Вхід за музейними квитками.

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, Львів Скансен (коротка назва), Шевченківський гай (народна назва), є знаковою культурною установою: він є історичним центром відродження національних традицій, улюбленим місцем дозвілля львів’ян та обов’язковою складовою більшости всеукраїнських та європейських туристичних маршрутів. Від часу офіційного заснування і дотепер Музей зберігає, досліджує і популяризує культуру, народну архітектуру та давній побут усієї Західної України. За цей період сформовано фондову збірку з понад 21 тис. предметів та зібрано 110 великих архітектурних об’єктів, серед яких є унікальна і найбільша у Європі колекція сакральних споруд. До процесу збереження культурної спадщини свого часу долучалися визначні особистості: Андрей та Климентій Шептицькі, Михайло Драган, Іларіон Свенціцький, Олександр Бодревич-Буць, Архип Данилюк та багато інших.

Коментарі

Позначки: ,