У музеї Гончара висміяли ДБР

Новини 26 Червня, 2020 235
Музей Гончара. Фото: відкриті джерела.

Музей Гончара. Фото: відкриті джерела.

До музею Гончара, де сьогодні офіційно відкрилася виставка картин з родинної колекції Петра і Марини Порошенків, знову навідалися представники ДБР. Щоправда, приїхали без квитків і без документів – тому, побачивши громадських активістів і адвокатів п‘ятого президента, поспішно покинули територію музею.

Як пише “Четверта студія” з посиланням “Прямий”, про це повідомив директор музею Петро Гончар.

Він розповів, що сьогодні представники Державного бюро розслідувань знову намагалися зайти у приміщення музею. Він зауважив, що звернувся до ДБРівців з проханням продемонструвати юридичні документи та назвати причини для їхнього візиту.

“Не зрозуміло, чому вони в цей час прийшли. А не прийшли, коли була пресконференція. Мабуть, вони прекрасно знали, що сьогодні відбувалося”, – також зазначив Петро Гончар.

“Вони вже були позавчора і коли побачили, що тут є журналісти – втекли з двору”, – зазначив Петро Гончар.

Він висловив думку, що якби дії ДБР були законні, представники бюро не втікали так швидко. Петро Гончар зазначив, що силовики своіми недолугими діями все ж таки зробили музею непогану рекламу.

Блогерка Марія Мадзігон вела пряму трансляцію з території музею. Вона також нагадала, що силовики приїжджали до музею Гончара вже не вперше. “Вони побачили адвокатів, побачили директора, побачили журналістів і просто втекли. Сіли в автівку і поїхали”.

Активістка також додала, що сьогодні з групою слідчих був той самий слідчий, який під час штурму Музею показував недійсне посвідчення.

Як відомо, Державне бюро розслідувань у травні відкрило “справу” проти Порошенка за те, що він задовго до своєї президентської каденції привіз в Україну ці художні твори. 26 травня родина Порошенків мала намір відкрити для публічного ознайомлення цю колекцію, однак спецназ ДБР силою увірвався в Музеї Гончара і без жодних правових підстав “заарештував” картини. Сьогодні Петро і Марина Порошенки відкрили виставку “заарештованих” картин. Усі полотна у виставковій залі заґратовані – як символ свавілля влади.

Коментарі

Позначки: ,