У місті на Львівщині зменшили розмір премії для мера

Новини 10 Червня, 2024 87

У Дрогобичі відкрили оновлену будівлю підрозділу Нацгвардії

У Дрогобичі

Відсоток преміювання для міського голови зменшили зі 150% до 100%.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Четверта студія.

На сесії Дрогобицької міської ради, яка відбулась 6 червня, депутати прийняли рішення, згідно з яким відсоток премії для міського голови Дрогобича Тараса Кучми був зменшений зі 150 до 100%.

Також депутати зменшили розмір преміювання для всього керівного складу та всіх посадових осіб міськради.

Як пояснили у Дрогобицькій міськраді, посадові оклади для службовців органів місцевого самоврядування затверджені постановою уряду, натомість відсоток щомісячного преміювання визначається внутрішніми розпорядчими документами органу місцевого самоврядування. Що ж стосується преміювання міських голів – рішення щодо розміру премії приймає та затверджує сесія міської ради.

У Дрогобичі розмір премії для міського голови був затверджений рішенням сесії від 10 грудня 2020 року та становив 150%.

“Після того, як постановою Кабміну було підвищено посадові оклади для посадових осіб органу місцевого самоврядування, міський голова Дрогобича виступив з ініціативою про зменшення розміру щомісячного преміювання. Відтак рішенням сесії від 6 червня 2024 року, відсоток премії був зменшений зі 150 до 100%. Аналогічно, було знижено преміювання всього керівного складу та всіх посадових осіб органу місцевого самоврядування” – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: ,