У місті на Львівщині порушникам комендантської години вручили повістки

Новини 22 Квітня, 2022 1 897

Під час воєнного стану у всіх регіонах України запроваджено комендантську годину. У Дрогобицькому районі, як і на Львівщині загалом – її встановили з 23:00 до 6:00.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада, пише “Четверта студія”.

Комендантська година передбачає заборону перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення діють лише для осіб зі спеціальними перепустками чи посвідченнями.

У Трускавці серед населення зафіксували порушення обмежень комендантської години. Люди без будь-яких дозвільних документів перебували на вулицях в період з 11 вечора до 6 ранку. В результаті виявлених порушень представники комендатури Дрогобицького району вручили порушникам, серед яких особи чоловічої статі, повістки у військомат.

«Враховуючи факти порушень комендантської години у Трускавці, комендатура Дрогобицького району вже почала проводити там більш посильні перевірки за дотриманням такої норми закону. Маємо розуміти, що комендантська година – це не чиясь забаганка, це міра безпеки. Саме вночі диверсійно розвідувальним групам ворога зручно проводити свою роботу, тому правоохоронці працюють над тим, щоб їх затримати.

Розгулюючі містом мирні мешканці, відволікають увагу правоохоронців, тим самим, можливо несвідомо, допомагають ворогу. Ті, хто цього тут не розуміє – матимуть змогу проявити свою хоробрість у лавах Збройних сил України. Першим таким особам призовного віку повістки вже вручили», — зазначив комендант Дрогобицького району, перший заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації Роман Шлярп.

У  Дрогобицькому районі, як додав Роман Шлярп, правоохоронці вже затримували диверсантів з висуванням їм відповідних звинувачень.

Коментарі

Позначки: ,