У Львові зростуть тарифи на опалення

Новини 23 Вересня, 2021 1 437

Фото з відкритих джерел

Відкрите обговорення відбудеться 30 вересня

У Львові зростуть тарифи на опалення.

Про це у Фейсбуці повідомив громадський активіст Богдан Рабешко, пише Четверта студія.

“Це офіційне повідомлення з сайту Львівтеплоенерго про підготовку громадських слухань щодо нових тарифів на тепло у Львові. Вас нічого не бентежить у цьому повідомленні?

Давайте проаналізуємо:

1. Якщо громада Львова постфактум буде запитувати: “Чому не повідомили вчасно і належним чином?”, чиновники будуть відповідати: ” Все було згідно чинного законодавства: повідомлення було розміщене на ресурсах завчасно”. І байдуже, що ці “новини” на сайті Львівтеплоенерго заспамили до і після численними повідомленнями про припинення гарячого водопостачання. Я так розумію, щоб не встигли побачити?

2. Скріншот зроблений сьогодні, 23 вересня, після трьох! днів створення оголошення, проте ще досі немає розрахунку тарифів. Невідомо, що саме будуть обговорювати 30 вересня. Можливо, не підвищення, а зниження тарифів на тепло? А чому б і ні? Можливо, тарифи на теплопостачання останні роки були завищені і в комунальників ” проснулась якась совість”, і ми будемо оплачувати за тепло менше?

3. І на додаток. Всі ці фейкові обговорення нових тарифів на тепло у Львові, які будуть пізніше “освячені” виконкомом Львова, будуть проводитись у ZOOMі! І всі зауваження по суті питань (не відомо, яка суть і які тарифи) можна буде тільки задавати онлайн, проте кнопка “reset” завжди буде під рукою монополіста, щоб уникнути відповідей на неприємні питання.

А, може, це просто буде зустріч он-лайн за чашкою теплої львівської запашної кави? І ми вирішимо проголосити Львів зоною вільною від захцянок Нафтогазу? Я тоді “за”. А Ви?

Львівська міська рада Львівтеплоенерго ви львів’ян за дурнів тримаєте? Де повідомлення про розрахунок майбутніх тарифів?”, – написав Богдан Рабешко.

У Львові зростуть тарифи на опалення

У Львові зростуть тарифи на опалення

У Львові зростуть тарифи на опалення

У Львові зростуть тарифи на опалення

Коментарі

Позначки: , ,