У Львові збірна України з футболу проведе товариську гру із командою Словаччини

Новини 05 Листопада, 2017 64

Ілюстративне фото

Після 2-х років дискваліфікації головна команда нарешті зіграє свій перший матч на «Арені Львів».

Національна збірна команда України з футболу повертається до Львова. Суперником синьо-жовтих стане добре знайома українському вболівальнику збірна команда Словаччини. Матч Україна – Словаччина відбудеться у п’ятницю, 10 листопада. Початок матчу о 20.00 год.

Зважаючи на відпрацьований досвід продажу квитків на матчі національної збірної, квитки на матч Україна – Словаччина будуть іменними.

Придбати квитки на матч Україна – Словаччина on-line можна на сайті esport.in.ua. А з кінця цього тижня – в касах «Арени Львів». Одна особа може придбати не більше 4-х квитків.Для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, ІПН (за винятком неповнолітніх), номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки. У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, вказуються дані свідоцтва про народження. Протягом доби система опрацьовуватиме запит, проводячи верифікацію даних покупця. Через 24 години після замовлення на електронну адресу замовника надійде лінк для оплати замовлення. Після здійснення процедури оплати – на електронну адресу замовника надійдуть всі іменні електронні квитки для кожної особи окремо.

В касах стадіону “Арена-Львів” придбати квитки можна за будь-яким документом, що посвідчує особу. При собі потрібно мати оригінал власного документу та ксерокопію документів решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки. Вболівальники національної збірної Словаччини можуть придбати квитки зі своєї квоти виключно на сайті футбольної асоціації Словаччини: З метою захисту квитків, на кожному з них нанесена голограма з логотипом Федерації футболу України.

Нагадуємо, що продавати та передавати вболівальникам квитки будь-яким іншим чином заборонено. Квитки обміну та поверненню не підлягають. Для входу на стадіон при собі потрібно мати будь-який документ, що посвідчує особу. При пошкодженні квитків чи виникненні інших проблем з доступом на стадіон просять звертатися до сервіс-центрів, що розташовані на території стадіону.

Матч Україна – Словаччина розпочнеться о 20.00 год. Вхід на стадіон буде відкрито з 18.00 год.

Коментарі

Позначки: , ,