У Львові завтра прощатимуться з ілюстраторкою Вікторією Ковальчук

Новини 05 Квітня, 2021 644
COVID-19 забрав життя львівської ілюстраторки Вікторії Ковальчук. Фото з відкритих джерел

COVID-19 забрав життя львівської ілюстраторки Вікторії Ковальчук. Фото з відкритих джерел

У вівторок, 6 березня, у Львові на Сихівському цвинтарі відбудеться чин похорону за відомою українською художницею, ілюстраторкою та літераторкою Вікторією Ковальчук.

Про це повідомляє у Фейсбуці Wito Nadaszkiewicz, пише “Четверта студія”.

“Похорон відбудеться завтра, 6 березня, на Сихівському цвинтарі (поле 27 – це бічний вїзд, ближче до центру міста ) . Орієнтовно початок о 13:30. Там буде молитва і прощання”, – йдеться у повідомленні.

Вікторія Ковальчук померла в реанімації через ускладнення від коронавірусу. Друзі та колеги висловлюють співчуття у зв’язку зі смертю відомої художниці.

Вікторія Ковальчук була членкинею Національної спілки художників України, лауреаткою Державної премії імені Лесі Українки та Літературної премії імені Олени Пчілки, дипломанткою республіканських і всесоюзних конкурсів «Мистецтво книги», міжнародних художніх виставок.

Художниця родом з Волині, але проживала та працювала у Львові. Вона є авторкою казок та новел для дітей. Проілюструвала близько 200 книжок різних жанрів, серед них понад 30 книг для дітей.

Розробила оригінальне оформлення українського «Букваря», який отримав диплом І-го ступеня на Всеукраїнському конкурсі «Мистецтво книги» у 2000 році і був названий найкращою книгою року. Книга художниці «Український стрій» була визнана найкращою книгою року у 2001 році.

Коментарі

Позначки: , ,