У Львові виступили проти реваншу Зеленського (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Новини 24 Травня, 2020 1 029

Акція "Стоп реванш" у Львові, фото 4studio

Сьогодні, 24 травня, о 14:00 біля пам’ятника Шевченку у Львові відбулася акція партій “Демократична Сокира”, “Європейська Солідарність”, “Українська республіканська партія”, громадських організацій “Рух Опору Капітуляції”, “Справа Громад”, молодіжних організацій “Студентське Братство”, “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” та руху “Суспільство Майбутнього”.

Про це інформує Демократична сокира, пише Четверта студія.

Активісти оголосили список вимог до Президента, зокрема – звільнити Єрмака.

Мітингувальники зібрались дати свою оцінку першому року правління Зеленського. На їхню думку, в Україні значно посилився вплив олігархів, відбувається деморалізація української армії (розведення військ, “просто перестати стріляти”), соратники Януковича або повертаються до влади, або відчувають себе максимально комфортно, згортається децентралізація, а голова Офісу Президента чинить державну зраду на переговорах у Мінськ з мовчазного схвалення самого Зеленського. Головна вимога полягала у гаслі, під яким і пройшло віче, – “Стоп реванш!”. Список вимог:

  1. Припинити політику капітуляції перед Росією. Переговори з Москвою можуть бути лише про те, щоб загарбник якнайшвидше і без будь-яких умов звільнив окуповані території та відшкодував Україні збитки. Для цього необхідно зміцнювати  сектор національної безпеки і давати відсіч агресору на фронті, в інформаційній, економічній та гуманітарній сферах.
  2. Звільнити безпідставно утримуваних майданівців, добровольців і волонтерів, покласти край політичним переслідуванням патріотів. В тюрмах мають сидіти медведчуки, портнови та інші зрадники, а не українські патріоти.
  3. Припинити наступ на українську мову та дотримуватися мовного законодавства. Продовжувати політику декомунізації, а не відроджувати російсько-радянські символи.
  4. Припинити саботаж євроатлантичної інтеграції України й відновити динамічне зближення нашої держави з НАТО і ЄС.
  5. Усунути олігархів від управління державою. Негайно звільнити Єрмака та інших високопоставлених колаборантів і корупціонерів.
  6. Перестати призначати на посади родичів, “кварталівців” та посіпак Януковича. Усі призначення мають відбуватися лише через чесні і прозорі конкурси. Вигнати з фракції “Слуга народу” відвертих ватників.
  7. Зупинити повзучу узурпацію влади та систематичні порушення Конституції України.

Акція пройшла у форматі віче з дотриманням усіх санітарних вимог в період карантину (маски та соціальна дистанція). Протести під такими ж гаслами відбуваються чи відбулись у багатьох містах України, зокрема у Києві, Харкові, Одесі, Краматорську, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, Запоріжжі та інших.

Коментарі

Позначки: , ,