У Львові вимагали відставки Єрмака (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Новини 20 Травня, 2020 431

Акція «Єрмак Стоп!» у Львові, фото 4studio

Сьогодні, 20 травня, у Львові на вулиця Винниченка, де знаходиться Львівська обласна державна адміністрація, відбулась акція «Єрмак Стоп!», яку ініціював Національний Корпус, інформує 4studio.

Активісти вимагають від Володимира Зеленського відправити Андрія Єрмака у відставку.

“На наше переконання, голова Офісу президента сприяє просуванню антиукраїнських капітулянтських ініціатив та відкрито діє в інтересах Кремля. Яскравим прикладом стало підписання А. Єрмаком 11 березня в Мінську протоколу про створення так званої «Консультативної ради». Цим рішенням було фактично легітимізовано кремлівських маріонеток з «Л/ДНР», яким надавався рівноправний з Україною статус суб’єкта перемовин. Водночас А. Єрмак скомпрометував себе через гучний корупційний скандал, пов’язаний з торгівлею посадами та іншими меркантильними зловживаннями, що яскраво відображені на оприлюднених в мережі записах Лероса.

Ми впевнені, що А. Єрмак мав залишити свою посаду після акту державної зради в Мінську і корупційного скандалу. Але він дотепер залишається керувати ОП. При цьому Єрмак регулярно виходить за межі посадових функцій, втручаючись у сфери поза своєю компетенцією: від зовнішньої політики до управління регіонами і навіть царини культури. Така ситуація є абсолютно ненормальною з правової точки зору.

Тож, ми вимагаємо негайної відставки Єрмака з посади голови Офісу Президента. У вищих ешелонах влади не місце зрадникам і корупціонерам!”, – зазначають організатори акції.

Після того, як активісти зачитали свої вимоги, вони передали у Львівській ОДА звернення адресоване президенту й запалили фаєри.

Як все відбувалось дивіться у фоторепортажі кореспондента 4studio.

Коментарі

Позначки: , , , ,