У Львові відійшов у вічність відомий лікар Борис Кривко

Новини 10 Вересня, 2021 629

У Львові відійшов у вічність відомий лікар Борис Кривко

У Львові відійшов у вічність відомий лікар Борис Кривко.

Про це інформує Львівська обласна клінічна лікарня, пише Четверта студія.

“Сьогодні не стало Бориса Кривка. Біль, сум і жаль…

Борис Степанович- цікава і неординарна особистість, відомий лікар, керівник, науковець… Він завжди був прикладом до наслідування і натхнення для друзів і колег, професійний, чуйний, вимогливий, завжди усміхнений і позитивно налаштований…А лікарня для нього була особливим місцем, адже багато своїх років Борис Степанович присвятив саме Львівській обласній клінічній лікарні.

З 1994 року працював на посаді заступника головного лікаря з лікувальної роботи, а з 1995 р. по 2004 р. – головним лікарем Львівської обласної клінічної лікарні. В 1996 р. організував відділення анестезіології та інтенсивної терапії в серцево-судинному та акушерсько-гінекологічному центрах ЛОКЛ , блок інтенсивної терапії для хворих терапевтичного профілю, а також приймав участь у становленні служби реанімації та інтенсивної терапії новонароджених в дитячому відділенні цієї ж лікарні.

А ще Борис Степанович був депутатом Львівської обласної ради. Великий патріот, що мав справжню українську душу: світлу і відкриту. У його серці завжди була Україна.

Він любив людей і любив життя. Він наповнював кожен свій день добром, опікою і турботою.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Висловлюємо щирі співчуття доньці Лесі Павлів Oleksandra Pavliv, усій сім’ї, рідним, друзям, колегам, всім хто знав і любив Бориса Степановича Кривка…

Нехай Господь приймає у свої обійми та дарує Царство Небесне!

Команда Львівської обласної клінічної лікарні сумує…”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , ,