На Сихові
У Львові відбувся парад трамваїв
Про це пишуть у соцмережах, інформує Четверта студія.
“Парад трамваїв на Сихові біля кінотеатру «Довженка»”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: Львів, парад трамваїв, Сихів







