У Львові відбувся чемпіонат України з шахів серед духовенства (ФОТО)

Новини 18 Лютого, 2019 38

Фото: РІСУ

16 лютого у стінах Львівського державного університету фізичної культури відбувся ІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства.

Мета чемпіонату — підняття патріотичного духу та популяризації шахів в Україні, а також налагодження дружних відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн.

Цьогоріч турнір приурочено до п’ятої річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. За перемогу змагалися 26 учасників, — повідомляє РІСУ.

“Це направду чудовий турнір, своєрідне поєднання розуму і тиші. Змагання є особливими, бо можна ділитися досвідом, спілкуватися з колегами. Перспектива проекту — вийти на міжнародний рівень, а ще організувати чемпіонат світу з шахів серед духовенства. І місцем його проведення неодмінно має бути ЛДУФК”, — поділився головний суддя змагань, тренер ФІДЕ, заступник директора ДЮСШ “Дебют” Антон Ромашов.

Загалом у змаганні взяли участь священики, диякони, семінаристи, монахи, монахині від УГКЦ, РКЦ, УПЦ, протестантських Церков. Турнір пройшов за швейцарською системою в 9 турів (контроль часу 10 хвилин + 5 сек за кожен зроблений хід; обрахунок міжнародного рейтингу рапід).

“Приємно, що вдруге переміг у цих змаганнях. Навчався ву Калуській ДЮСШ. Найперше потрібне особисте бажання кожного, щоб навчатись і удосконалюватись”, — запевнив єромонах-василіянин Віктор Квасній, переможець змагання.

Зазначимо, що другу сходинку зайняв — о. Михайло Цегельський (Львівська архиєпархія УГКЦ); а третю — Валерій Купчак (Львівська духовна семінарія).

Фото: РІСУ

Організатори заходу — Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ та Львівська міська федерація шахів. Партнери змагань: Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, ГО “Спортивно-оздоровчий клуб “Самурай”, ГО “Львівські шахи”, ДЮСШ “Дебют”.

 

Коментарі

Позначки: ,