У Львові відбулася церемонія нагородження кращої спортсменки місяця (ВІДЕО)

Новини 22 Грудня, 2018 35

Фото: Львівська ОДА

Вероніка Марченко – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками листопада.

У Львові сьогодні, 22 грудня, відбулося урочисте нагородження кращого спортсмена Львівщини за підсумками листопаду 2018 року.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини у листопаді – Вероніку Марченко.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів та начальник управління фізичної культури облдержадміністрації Роман Хім’як.

Фото: Львівська ОДА

“Я думаю, що за всі роки Незалежності нашої країни, спортсмени, а зараз і військові, найбільше доклалися до її розбудови та популяризації у світі. Хочу подякувати Національному олімпійському комітету у Львівській області та усім дотичним до того, що спортсмени нашої області відчувають підтримку, яка допомагає їм творити спортивні результати. Нам сьогодні є ким гордитися та чим пишатися. Тільки вперед – до нових вершин та перемог”, – зазначив Роман Филипів.

Це почесне звання Вероніка Марченко здобула завдяки успішному виступу на чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі стрільби з лука, який відбувся з 11 до 16 листопада 2018 року в м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран).

На цьому чемпіонаті спортсмен-інструктор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту (м. Львів), старший сержант Вероніка Марченко виборола бронзову нагороду в особистому заліку зі стрільби з лука.

Сьогодні виповнюється 28 років від дня заснування  Національного олімпійського комітету України.

Опубліковано Юрієм Турянським Субота, 22 грудня 2018 р.

Відео: Юрій Турянський

Коментарі

Позначки: , ,