У Львові відбудеться презентація останньої книги Блаженнішого Любомира Гузара «Про гріхи і чесноти» - Четверта студія

У Львові відбудеться презентація останньої книги Блаженнішого Любомира Гузара «Про гріхи і чесноти»

Новини 18 Вересня, 2018 8

Любомир Гузар / news.ugcc.ua

Передмову написав Мустафа Джемілєв

У Львові 23 вересня,  в рамках Форуму видавців, відбудеться презентація книжки Блаженнішого Любомира Гузара «Про гріхи і чесноти». Це остання книга духовного лідера українців, яку він написав наприкінці свого земного буття.

Як повідомляє «Католицький оглядач», передмову до книги написав провідник кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Захід відбудеться в конференц-залі Культурно-мистецького центру «Львівський палац мистецтв» (вул. Коперника, 17). Початок презентації о 15:00.

«З анотації: у легкій і доступній манері автор ділиться власним баченням рис, притаманних окремій особистості та суспільству загалом, вказує, як позбутися вад, а також як розвинути в собі те краще, дароване нам Богом, що є в кожному з нас. Книжку ілюстровано дитячими малюнками, відібраними конкурсним журі. Розрахована на людей різного віку – усіх, хто цікавиться питаннями морально-етичного плану, проблемами людських відносин, психологією особистості та соціальною психологією», – йдеться у повідомленні.

Презентація відбудеться за участю укладачів книжки, представників Української Греко-Католицької Церкви та дітей-художників, які створили ілюстрації.

Коментарі

Позначки: , ,