У Львові у відкритий люк провалилась дівчина (ВІДЕО)

Новини 07 Жовтня, 2021 158

У Львові до відкритого люку провалилась та отримала травми дівчина. Момент потрапив на камери спостереження.

Про це пише “Високий замок”, інформує Четверта студія.

Вчора, 6 жовтня близько 12.00 години, дівчина виходила з роботи, що на вулиці Шевченка, 9. За звичкою глянула на вхідні двері “Львівських круасанів”, де працює, чи вони закриті, і у цю мить провалилась до люку.

На відео видно, що у люку ведуться ремонтні роботи. Це місце — кут вул. Шевченка — Я. Мудрого — жвава пішохідна зона. Кришка люку лежить на тротуарі, поруч із нею будівельний конус. Огороджувальної стрічки на відео ясно видно, що немає.  Немає і працівника, який би принаймні контролював, аби у люк ніхто не провалився.

«Я вийшла з «круасанів», маю таку звичку дивитися на двері, не побачила, що люк був відкритий, і провалилася, — розповідає журналістці видання постраждала дівчина, Софія. — Як я зорієнтувалася вхопитися руками за тротуар, сама не знаю?! Униз не полетіла, бо всередині був працівник. Я, по суті, ногами впала на нього. Я була у такому шоковому стані, що не вимовила ні слова…

Я піднялася, нога боліла так, що не могла йти. Усі джинси були у крові. Я повернулась на роботу. Треба було щось роботи, бо на нозі була відкрита рана. Знайомий підвіз мене в аптеку. З роботи мене відпустили і я поїхала додому. Вдома обробила рану… Сильно вдарилась у стегно — маю гематоми. Щастя, що втрималась, і не розбила собі обличчя. Рану я обробила і заклеїла. Сьогодні вже вийшла на роботу.

А якби у люк провалилась дитина? — риторично запитує Софія. — Наслідки були б жахливі! Якщо за таку халатність ніхто не відповість, то у нас й надалі будуть так вестися ремонтні роботи. І нікому за це нічого не буде”.

Коментарі

Позначки: , , ,