У Львові у дітей вкрали мільйон гривень

Новини 03 Травня, 2023 153

Заволодіння більш як 1 млн грн під час будівництва дитячого майданчика – судитимуть директора товариства

Прокурори Франківської окружної прокуратури міста Львова завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства за фактами незаконного заволодіння майном та службової підробки (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на прокуратуру Львівської області.

Слідством встановлено, що між очолюваним обвинуваченим товариством та однією із сільрад Львівщини було укладено договір на будівництво дитячого та спортивного майданчиків.

За умовами договору підприємство, зокрема, повинно було встановити дороговартісні, якісні тренажери відомої української марки.

Однак, з метою заволодіння бюджетними коштами, фігурант встановив в рази дешевші тренажери, значно гіршої якості, іншого бренду.

А в офіційних документах вказав, що під час будівництва було встановлені саме ті тренажери, які було передбачено договором. Та подав їх для оплати замовнику.

Таким чином, останній заволодів понад 1 млн грн.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ВП № 1 ЛРУП № 2 ГУ НП у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі

Позначки: