У Львові туристи шикуються у чергу до популярного ресторану (ФОТО, ВІДЕО)

Економіка 03 Січня, 2021 91 724

Скриншот відео/Львів Депо

Люди готові стояти у черзі, аби поїсти ребер із крафтовим пивом. Багато з них стоять без масок

Біля Реберні “Під Арсеналом” у Львові знову виникла довжелезна черга. Хоча туристів у місті Лева на цьогорічні новорічні свята було не так багато, як у попередні роки, але, дивлячись на натовп людей за ребрами, можна припустити – життя налагоджується.

Як пише «Четверта студія», про це – у публікації Lviv.vgorode.ua.

Як видно з відео, туристи готові стояти у черзі, аби поїсти ребер із крафтовим пивом у центрі Львова. Багато з них стоять без масок, дехто спустив маску під підборіддя.

Карантинний 2020 рік негативно вплинув на ресторанне життя міста Львова. Офіціантам реберні “Під Арсеналом” часто доводилося нудьгувати біля брами, очікуючи на голодних туристів. Особливо вдень.

Дехто скаже, що черги були “штучними”, створеними хитрими рестораторами заради реклами власних закладів. Втім, у листопаді 2020 року у Львові зникли й такі.

Через карантинні обмеження, зменшення потоку туристів, високу орендну плату й інші негаразди чимало популярних ресторанів, кнайп і кав’ярень міста Лева стали економічно невигідними й у 2020 році просто зникли з гастрономічної мапи міста. Від них залишилися лише яскраві фото, та не менш яскраві спогади.

Коментарі

Позначки: , , , ,