У Львові тривають перевірки закладів через карантин (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 26 Жовтня, 2021 209

У Львові тривають перевірки закладів через карантин

У Львові моніторингова група перевірила працівників радіоринку на дотримання карантинних правил. Дільничий офіцер поліції, представники районної адміністрації та управління Держпродспоживслужби просили у продавців показати документи про вакцинацію чи негативні ПЛР-тести. Працівники до такого рейду ставились по-різному.

Про це Суспільному розповів поліцейський Микола Букрій, пише Четверта студія.

Моніторингова група складається із трьох людей. Вони перевіряють, чи носять продавці маски та чи мають при собі сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест. Олександр Каузер торгує на ринку. Чоловік розповідає, попри шестиденний робочий тиждень – вакцинуватися встиг.

“Мені шеф дозволив піти зробити вакцину вчора, але результат сказали, що на “Дію” прийде тільки сьогодні або ж завтра максимум”, — каже Олександр Каузер.

Побачивши правоохоронців, частина продавців почала закривати павільйони. Згодом невдоволені рейдом підприємці викликали поліцію.

“Мені не дають займатися підприємницькою діяльністю, обмежують мої права на працю, які зазначені в Конституції України. Я особисто не маю бажання вакцинуватися і вважаю такі рейди примусом до медичного втручання в мій організм”, — каже підприємець Андрій.

Дільничий поліцейський Микола Букрій розповідає, за порушення карантинних вимог на підприємців складуть протокол. Надалі вони повинні будуть сплатити штрафи.

“Штрафи — до 34 тисяч, згідно зі статтею 44, пунктом 3, частиною 1 до виконання зобов’язання постанови. А якщо просто без маски підприємець буде продавати — це 2 частина, постанова 4, пункт 3. Це передбачає штраф від 170 гривень”, — каже Микола Букрій.

Такі рейди відбуваються вже тиждень. Провідна спеціалістка Личаківської районної адміністрації Людмила Тирановець каже, найчастіше протоколи складають на підприємців через те, що вони не носять маски.

“Усього здійснено близько 400 рейдів. Вчора (20 жовтня, — ред.) в нашому районі було складено 3 протоколи за відсутність довідки про вакцинацію, або ПЛР-тесту, або експрес-тесту, або іншої довідки, яка засвідчує, що людина перехворіла”, — каже Людмила Тирановець.

Перевіряти працівників мають і керівники закладів. У міській раді їм рекомендували вести спеціальні журнали. Однак на радіоринку представників адміністрації під час рейду не було.

У Львові тривають перевірки закладів через карантин

У Львові тривають перевірки закладів через карантин

У Львові тривають перевірки закладів через карантин

Коментарі

Позначки: , ,