У Львові троє людей отруїлись чадним газом

Новини 15 Лютого, 2024 132

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Сьогодні, 15 лютого, у квартирі на вулиці Раковського (Сихівський район) трапилось отруєння чадним газом

Сьогодні, 15 лютого, у квартирі на вулиці Раковського (Сихівський район) трапилось отруєння чадним газом.

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Львівської міської ради, пише Четверта студія.

Зокрема, постраждали дві жінки, віком 57 та 77 років, та 60-річний чоловік. Обох жінок госпіталізували в обласну клінічну лікарню. Чоловік від госпіталізації відмовився.

Загалом від початку 2024 року по місту зафіксували 8 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 23 людини, з них 7 – діти. Причинами цих отруєнь стало недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки, цей комин також має бути чистим. У жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії – вибуху, пожежі, руйнування та отруєння. Під час усіх нещасних випадків, пов’язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу – 103, пожежну – 101, газову – 104, поліцію – 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.

Коментарі

Позначки: ,