У Львові суди зупиняють роботу небезпечних ліфтів у житлових будинках

Новини 28 Вересня, 2020 222

Ілюстрація: ГУ Держпраці у Львівській області

За позовом Головного управління Держпраці у Львівській області заборонено експлуатувати пасажирський ліфт на вулиці Міртова, 7 у м. Львові.

Як пише «Четверта студія», про це повідомили у ГУ Держпраці у Львівській області.

Як зазначається, рішенням Львівського окружного адміністративного суду повністю задоволено позов Головного управління Держпраці у Львівській області до Житлово-комунального підприємства «Карпатський оберіг» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду. Підприємству заборонили експлуатувати  пасажирський ліфт, заводський номер АЕ36111, що знаходиться у м. Львів на вул.  Міртова,  7.

Позов скеровано у зв’язку з наявністю на підприємстві порушень, що  можуть створювати загрозу життю та здоров’ю працівників та мешканців цього будинку. Серед таких: зазначеному ліфту не проведено первинного технічного огляду; не призначено відповідального за організацію його експлуатації; не встановлено на облік у територіальних органах спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади;  не отримано дозвіл Держпраці на його експлуатацію ліфта; у паспорті пасажирського ліфта відсутні підписи відповідальних осіб та печатки.

«Інспектори з охорони праці неодноразово зобов’язували керівництво усунути порушення. Однак, внесені за результатами перевірки приписи, що є обов’язковими до виконання, підприємством не виконані. Відтак,  Головне управління звернулось до суду щодо застосування заборони експлуатації пасажирського ліфта до усунення порушень. Рішення суду набрало законної сили»,- інформує ГУ Держпраці у Львівській області.

 

Коментарі

Позначки: , ,