У Львові суд залишив на свободі групу викладачів-хабарників

Новини 08 Січня, 2019 13

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Шевченківський суд Львова залишив на  свободі групу викладачів, які систематично вимагали хабарі від студентів вищого навчального закладу.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, прокуратурою Львівської області здійснювалось процесуальне керівництво та підтримувалось державне обвинувачення у суді стосовно трьох викладачів одного із Львівських вишів, які обвинувачувалися у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст. 28 (вчинення злочину організованою групою),       ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Як було встановлено, вказані особи ще у 2013 році вимагали та одержували неправомірну вигоду від студентів за здачу заліково-екзаменаційної сесії. Загальна сума неправомірної вигоди становила близько 170 тис грн.

Вироком Шевченківського районного суду м. Львова обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованих їм злочинів і призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України (звільнення від відбування покарання з випробуванням) звільнено  із встановленням іспитового строку – 2 роки.

«Прокуратурою області вирішується питання щодо оскарження цього вироку суду у апеляційному порядку», – зазначається у повідомленні.

 

 

Коментарі

Позначки: