У Львові створили спеціальні групи для боротьби з сімейним насиллям

Новини 08 Грудня, 2017 30

Ілюстративне фото

У Шевченківському та Франківському районах Львова почали працювати мультидисциплінарні групи для боротьби із сімейним насиллям

Їх створила патрульна поліція Львова спільно з Львівським центром соціальної служби у справах сімей, дітей та молоді, повідомили в прес-службі патрульної поліції. До складу групи входять інспектор дільничної служби, інспектор патрульної поліції, соціальної служби та інспектор ювенальної превенції, якщо в сім’ї є діти.

«Шевченківський район був першим, де запрацювала така групу, адже там згідно з викликами на 102 стається найбільше сімейних конфліктів. За десять місяців 2017 року у цьому районі до патрульної поліції Львова звернулися 1537 разів щодо сімейних сварок. Від травня відвідали понад 70 адрес. Особливу увагу приділяють тим, хто звертався неодноразово. Мета групи здійснювати систематичне відвідування сімей, які на обліку, які мали контакт з поліцією, сімей, в яких виявлено дітей в складних життєвих обставинах, та проводити з ними профілактичну, спеціальну допомогу», – повідомляють в поліції.

Віднедавна така група розпочала роботу і у Франківському районі Львова, а невдовзі планують їх запровадити такі групи в інших районах міста.

Загалом за 10 місяців у Львові на лінію 102 звернулися 6919 разів із викликами щодо домашнього насильства.

«Така робота груп призведе до своєрідного контролю, правової обізнаності потерпілих і приверне увагу до домашнього насилля», – зазначили в поліції.

Нагадаємо, 7 грудня патрульні поліцейські, залучивши акторів, які вдавали, що б’ються та сваряться у центрі Львова, привертали увагу до насильства. Експеримент показав, що більшість громадян проходили повз і не реагували на те, як хлопець б’є дівчину.

Коментарі

Позначки: ,