У Львові реабілітолог розбив чотири авто поліції і справив нужду під відділком

Новини 06 Жовтня, 2021 124

суд

Суд оштрафував Дмитра Мосенка на 17 тис. грн

Шевченківський районний суд виніс вирок львівському реабілітологу, який пошкодив чотири поліцейські машини та справив потребу перед відділом поліції. Дмитро Мосенко заявив, що йому дуже соромно за свій вчинок. Про це пише Четверта студія з посиланням на Захід.нет.

Суд вирішив оштрафувати його на 17 тис. грн.

Як вказано у судовому вироку, 23 серпня Дмитро Мосенко розпивав алкоголь в гуртожитку зі своїми друзями. Під час пиятики виник конфлікт, і близько 1:00 ночі поліція доставила Мосенка в поліцейський відділок.

Вийшовши з приміщення відділу поліції, Дмитро Мосенко почав голосно матюкатись та справив природні потреби навпроти відділу поліції. Після цього Дмитро Мосенко взяв в руку шматок бетону, який лежав на тротуарі, та кинув його в лобове скло службового автомобіля поліції Toyota Avensis.

Після цього чоловік підняв шматок бетону та кинув в праве переднє скло автомобіля поліції Renault Kangoo, а потім ще й в лобове скло службового ВАЗ-2107 та заднє скло Renault Duster.

Загальну суму шкоди оцінили в 24 320 грн.

На судовому засіданні 30 вересня Дмитро Мосенко заявив, що йому дуже соромно за свої дії, однак не пам’ятає, з якої причини вирішив побити службові автомобілі поліції, бо був нетверезим. Він також заявив, що уже повністю відшкодував матеріальні збитки, які заподіяв поліції.

Суддя Шевченківського суду Василь Кавацюк визнав Дмитра Мосенка винним у хуліганстві і призначив йому 17 тис. грн штрафу. Мосенко ще може оскаржити цей вирок суду в апеляції.

Додамо, що 15 вересня Шевченківський райсуд також оштрафував Дмитра Мосенка на 119 грн за те, що він матюкався та агресивно поводився біля житлового будинку на вул. Під Голоском. Цей випадок стався також пізно увечері 23 серпня.

Відомо, що Дмитро Мосенко працює фізичним терапевтом у навчально-медичному центрі «Твоє здоров’я».

Коментарі

Позначки: