У Львові разом зі снігом зійшов асфальт

Новини 05 Березня, 2021 886

Вулиці Львова перетворились на ями

До 5 березня комунальники Садового мали усунути критичні ями на дорогах Львова

1 березня усі дорожні організації міста та області отримали попередження від відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області.

Про це інформує Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської обласної організації партії “Європейська Солідарність”.

Комунальні служби, підрядні організації повинні до 5 березня, включно, обстежити та усунути критичні ями та вибоїни на дорогах, які можуть спричинити аварійні ситуації. Впродовж тижня патрульні теж фіксуватимуть недоліки і одразу передаватимуть інформацію про них дорожнім службам для реагування.

“Я однозначно погоджуюся, що ями потрібно латати, ще й такі критичні як на вулицях Львова, бо це створює проблеми водіям та може спричинити ДТП й наслідки різного характеру. Сніг зійшов, а з ним разом зійшов і асфальт, залишилася величезна кількість ям і це без сумніву треба робити, але за тиждень часу це зробити неможливо. Влада разом із відповідними органами, структурами повинна замовити роботи у цих дорожніх організацій, оплатити за це і ліквідувати ями найближчим часом, бо ще трошки і місто перетвориться на суцільні ями”, – таку думку висловив депутат Львівської міської ради від “Європейської Солідарності”, секретар комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства Іван Рудницький.

Наступного тижня патрульні проведуть обстеження доріг і, в разі виявлення згаданих порушень притягнуть до адміністративної відповідальності посадових осіб дорожніх організацій.

Коментарі

Позначки: , , , , ,